Rossz helyre vettek föl?

Figyelt kérdés
A felvételin megjelöltem 3 szakot: gazdasági, gépészmérnöki, műszaki menedzser. Ebben a sorrendben. A gazdaságira nem vettek föl, de a másik 2-re van elég pontom, de azt írja, hogy a műszaki menedzserre vettek föl, mert ott több pontom van. Viszont én a gépészmérnökire akarok menni, mert ugye azt jelöltem meg másodiknak, mert inkább oda mennék, mint a műszaki menedzserre. Akkor most mit csináljak?

2014. júl. 24. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ahová először megvan a pontod, oda vesznek fel. Ha gépészt jelölted másodiknak, megvan a pontod, akkor oda vettek fel, nyugi!
2014. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ezt írja a gépészmérnöknél: "Felvételi döntés: Kisebb sorszámú jelentkezésre nyert besorolást." Neki a kisebb sorszámú a műszaki menedzser.
2014. júl. 24. 21:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor valamit elszúrtak.
2014. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kisebb sorszámú jelentkezésre nyert besorolást- nekem is ezt írja de ezt harmadiknak jelöltem meg mint te a műszaki menedzsert, azonban engem a 2.ra vettek fel szóval ne aggódj szerintem csak elnéztél valamit. Am. amelyik zöld az a helyes. Nekem a második zöld de a 3-ra is felvettek volna. Sőt ott még kevesebb pont kellett szóval jobban belefértem volna és mégis ha akár 1 pontal is megvan a 2. hely arra vesznek fel. :D
2014. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem, a kisebb sorszámú az a gazdasági... az 1. előbb van, mint a 2. A 3. meg hátrébb, az magasabb sorszámú lenne...
2014. júl. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1.

SZTE-GTK gazdálkodási és menedzsment ANA

366 pont 460 pont

Felvételi döntés: Felvételi pontszáma nem érte el a felvételi ponthatárt.

2.

SZTE-MK műszaki menedzser ANA

364 pont 260 pont

Felvételi döntés: Felvételi pontszáma elérte az állami ösztöndíjas képzés ponthatárát.

3.

SZTE-MK gépészmérnöki ANA

356 pont 260 pont

Felvételi döntés: Kisebb sorszámú jelentkezésre nyert besorolást.


Ezt írja.

2014. júl. 25. 09:45
 7/11 anonim ***** válasza:

"Kisebb sorszámú jelentkezésre nyert besorolást. "


És a 2 nem kisebb mint a 3? Egyébként azt is elolvashatnád, amit a gépészmérnökhöz írt.

Idézem: "Felvételi döntés: Felvételi pontszáma elérte az állami ösztöndíjas képzés ponthatárát. "

2014. júl. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Elnézést nem gépészmérnök, hanem műszaki menedzser. Csak a kérdésedből írtam a sorrendet és ahogy látom azt sem tudod, hogy milyen sorrendben jelölted meg a szakokat.


"gazdasági, gépészmérnöki, műszaki menedzser. Ebben a sorrendben."


Helyette:

1.

SZTE-GTK gazdálkodási és menedzsment ANA

2.

SZTE-MK műszaki menedzser ANA

3.

SZTE-MK gépészmérnöki ANA

2014. júl. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy milyen sorrendben jelöltem meg. Ez a sorrend pedig az, hogy melyikre hány pontot kaptam.
2014. júl. 25. 10:58
 10/11 anonim ***** válasza:
nem, akkor rossz sorrendben jelölted meg véletlenül, sajnos ezzel nem tudsz semmit kezdeni, mert hogy túl vagyunk a július 10-ei módosítási határidőn, és a 24-ei ponthatár hirdetésen is, ami pedig jogvesztő határidő az esetedben, és ezt a saját figyelmetlenségednek köszönheted, bármennyire is sajnállak. Mert senkinek nem a pontok szerint listázza, az általad megjelölt sorrendet listázza mindenhol, ezt az e-felvételi->Jelentkezések és ponthatárok vagy az e-felvételi->Hivatalos iratok->Jelentkezési státuszlap megtekintése menüpontok alatt is ellenőrizheted, átjelentkezésre már nincs lehetőséged, egyetemtől függően majd első/második félév után válthatsz egyetemen belül szakot, de ennek jobban utána kell nézned mik a feltételei.
2014. júl. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!