Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a felvételi lapon megjelölt...

Lerven István kérdése:

Ha a felvételi lapon megjelölt második helyre beírt suliból kaptam elutasító választ, akkor az azt jelenti, hogy az első helyre sem vettek fel?

Figyelt kérdés
Az indoklás a következő volt: a felvehető diákok korlátozott száma miatt nem teljesíthető. (az első helyre beírt suliból még nem kaptam semmit)
2014. ápr. 24. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez alapján igen, az első helyre se vettek fel. Ha oda felvettek volna, akkor benne lenne az indoklásban, hogy egy előrébb lévő helyen megjelöltbe felvettek.
2014. ápr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem is az elsőnek van igaza.Azért remélem örülsz a harmadik iskolának is!
2014. ápr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, de a remény hal meg utoljára:)
2014. ápr. 24. 19:10
 4/7 A kérdező kommentje:
felvettek, ennyit a tudományotokról (Y)
2014. ápr. 25. 13:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocs, csak tudod amit kaptál szöveget, az alapján rajta voltál az oda jelentkezők listáján, pedig elvileg ki kellett volna esned róla, hiszen felvettek egy másikba.

Én csak az indoklás szövegéből indultam ki logikusan, köszönöm a leszólást. Akartam gratulálni, de meggondoltam magam.

(valamint én nem adnám meg a nevemet az interneten egy ilyen oldalon, hisz sok minden kideríthető rólad. például, hogy bejelölted az Ady gimnáziumot Debrecenben, szereted az Assasin's Creed-et, valamint én nem hagynám senkinek, még a szüleimnek sem, hogy a nevemben használják.)

2014. ápr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem Lerven István a nevem :D
2014. ápr. 25. 15:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Fúú, akkor megnyugodtam, hogy nincs minden elveszve. De tényleg ne hagyd, hogy más is használja, még a végén olyat talál, amit nem kellene - igen, kicsit szigorúan veszem ezeket az én esetemben:D
2014. ápr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!