Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szt László, Szt István,...

Szt László, Szt István, Könyves Kálmán, Kölcsey. Gimnáziumot ajánlotok nekem? Vélemények/tapasztalatok?

Figyelt kérdés
4,5 - 4,6 os átlaggal melyikbe vennének fel?? Melyik a legjobb gimnázium szerintetek?? Milyen a közösség?? Ha esetleg van valami gimi amit ajánlanátok nekem ezeken kívül azt is megköszönném.... :) Előre is mindenkinek köszönöm a válaszokat...! :) :D THX

2014. júl. 24. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Mucsaröcsögén?
2014. júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat....tényleg lemaradt.. PEST... :P
2014. júl. 24. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Kölcsey:) oda jàrok,nagyon szeretem ès bàtran ajànlom nem mehèz bejutni,bent maradni nehèz:D
2014. júl. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én a Könyves Kálmánba készülök menni,más sulit is kinéztem de nekem a könyves tetszik nagyon. 12/L
2014. júl. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szent László!!!! legjobb!

igenaz nem pest:DDDDDahováájárok

2014. júl. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!