Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol lehet logisztikai menedzsm...

Hol lehet logisztikai menedzsment szakot végezni, de nem mesterfokon? Mennyire jól fizető szak? Hol lehet elhelyezkedni? Mi a feladata?

Figyelt kérdés
2014. júl. 26. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mesterfokon jobban megéri, és ezt bármelyik gazdasági karon elvégezheted, pl a Corvinus-on, BGF-n, Debreceni egyetemen, Ha jól tudom akkor a Széchenyi egyetemnek is van egy ilyen kara. Itt 4 féléves képzések indulnak! Egyébként 2-3 éves tapasztalattal már 300 ezret is megkereshetsz (nettó). A feladata: A logisztikai menedzser a gazdasági élet különböző területein az egyes gazdasági szervezetekben logisztikai tervezési, szervezési, irányítási, ellenőrzési feladatokat lát el és aktív résztvevőként közreműködik a vállalaton belüli, valamint a vállalat és a beszerzési/értékesítési piacai közötti integrált anyag- (áru-) és információáramlás szervezésében, kapcsolatot tart más vállalati funkciókkal, közreműködik a vállalati stratégia elkészítésében, információkat biztosít a vezetői döntésekhez.
2014. júl. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Találtam neked valamit: [link]
2014. júl. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. júl. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszolóknak. azt még megtudjátok mondani hogy igaz-e hogy előtte el kell végezni egy másik szakot miután lehet erre a szakra szakosodni?! hülyeségnek tartom de lehet én tévedek.

és még egy kérdés: először alapfokot, majd felső fokot majd utána mesterfokot kell végezni vagy egyből a mesterfokra kell jelentkezni?

és itt azt írják hogy ide 70 pont kell ez igaz? [link]

2014. júl. 26. 16:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát van egy olyan felsőfokú OKJ-s szakma hogy nemzetközi szállítmányozási és logisztikai szakügyintéző, amit többletpontként beleszámítanak, dehogy ez feltétele lenne a bekerülésnek azt kötve hiszem. De egyébként ha rámész a suli honlapjára ahol tanulni szeretnél, ott eleve fel van tüntetve a jelentkezési feltételek között! Szóval hajrá, és sok sikert! :-)
2014. júl. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!