Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magyarországon rendőriskola...

Magyarországon rendőriskola hol található? Mennyire költséges? Mik a feltételek, lányok is mehetnek? Mi a neve az egyetemnek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 26. 22:17
 1/7 anonim válasza:
54%
Miskolc, és budapesten az ady liget. :)
2014. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
erőlétin vannak feltételek.. Pszichológia kemény. Ki googlézod, s ott lesznek a feltételek.
2014. júl. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Rendészeti szakközepekre keress rá.

A felsőoktatás pedig:

NKE-RTK ezután nézz, de készülj fel hogy 400 körüli ponthatárok vannak tehát emelt nélkül nem jutsz be.

2014. júl. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. júl. 27. 12:00
 5/7 A kérdező kommentje:
És más országból is mehetnek?
2014. júl. 27. 12:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha tiszt szeretnél lenni, akkor Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Kar. Itt alapképzésen csak államilag támogatott helyeket hirdetnek. Először fizikai, majd egészségügyi és pszichológiai alkalmassági vár rád. Ha mindegyiken megfeleltél van még egy pályaorientációs beszélgetés. Aztán a ponthatárok, ide azért elég jól kell tanulni, ha be szeretnél jutni. Ez a suli jelenleg Budán van a Széchenyi-hegyen, de elvileg 1 év múlva leköltözik az Orczy-parkba. Természetesen lányok is mehetnek, én is az vagyok. :)

Rendészeti szakközépiskola több helyen is van az országban, pl Adyliget, Körmend, Miskolc és talán Szeged(?). Itt is kellenek ugyanúgy az alkalmasságik, de a ponthatárok nem úgy vannak, mint az NKE-n.

2014. júl. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Feltétel a magyar állampolgárság.
2014. szept. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!