Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek gáz az érettségi...

Szerintetek gáz az érettségi eredményem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Magyar (66%)4-es, Töri (60%)-4-es, Matek (32%)2-es, Német (25%)-2-es, Földrajz(50%) 3-as.

Érdekelne hogy szerintetek átlagosan ez az eredmény szégyenletes?


2014. júl. 27. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
hát ha mindig ilyen tanuló voltál akkor nem, de gondolom nem készülsz tovább, tanulj egy j szakmát
2014. júl. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A matek és a német az nagyon gáz, többi sem valami jó, de azért a 3-as/4-es már jobban hangzik.

Ha mennél egyetemre, akkor a 66% is nagyon kevés, ha nem mész egyetemre, akkor mindegy, mert máshol nem nagyon foglalkoznak az eredményeddel, csak hogy megva-e.

2014. júl. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De szeretnék továbbtanulni BTK törin. Addig csinálnék emeltet töriből, és földrajzból, + nyelvvizsga, meg németből javítót. Szerintetek akkor is reménytelen?
2014. júl. 27. 12:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megsérteni, de ha a történelem középszinten csak 60% lett, akkor szerinted az emelt mennyi lesz? Ez az eredmény szerintem azt tükrözi, hogy nem volt szorgalmad, márpedig a felsőoktatásban ez elengedhetetlen. Ha újra érettségizel és jócskán megjavítod az eredményeidet akkor lehet esélyed, de aki történész akar lenni, annak ez elég gyenge. Arról nem is beszélve, hogy sokat sajnos nem fogsz érni egy történelem szakos diplomával,mert nincs rá kereslet. Szerintem inkább tanulj egy szakmát, többet érsz!
2014. júl. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#3


Természetesen ha csinálsz emeltet, meg új érettségit, meg javítasz, meg nyelvvizsga, akkor van esélyed, csak ilyen érettségi után nem tudom mennyire menne.

Bár gondolom nem vagy hülye, csak lusta voltál, ha ezen tudsz változtatni, akkor tanulással simán meglesz az emelt érettségi meg minden amit csak akarsz.


De amit előző írt azt is érdemes megfontolni: mégis hol akarsz elhelyezkedni történészként? Elakarsz menni egy tanárnak, tanulni évekig, és ráadásul szar fizetést is kapni? Mert ezen kívül nem sok helyre keresnek történészt.

2014. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jöhetnek még, érdekel mások véleménye! Viszont: "Szerintem inkább tanulj egy szakmát, többet érsz!"


Én értem hogy csak,jó szándékkal tanácsot akartál adni, de engedd már meg hogy a saját jövőmet úgy alakítsam ahogyan én szeretném! Mert szerintem diploma nélkül semmit nem ér az ember!


És igen, lehet kissé lusta voltam, jobban kellett volna tanulnom, mert egyébként töriből, meg a többi érettségi tantárgyból 4-5 voltam, kivétel a matek!

2014. júl. 27. 14:00
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

"Mert szerintem diploma nélkül semmit nem ér az ember! "


Rosszul gondolod!


A diplomásokat a szakmunkások tartják el, ők építik a házukat, ők csinálják bele a bútort, és ők vágják le a csirkét, amit a diplomás levesz a tesconak a polcáról... sorolhatnám napestig.

2014. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó szakmával többet érsz, mint egy használhatatlan diplomával.
2014. júl. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"A diplomásokat a szakmunkások tartják el, ők építik a házukat, ők csinálják bele a bútort, és ők vágják le a csirkét, amit a diplomás levesz a tesconak a polcáról... sorolhatnám napestig."


Na látod, most mondtál nagy igazságot! Ez a pár sor azt tükrözi hogy miért is szeretnék szerezni 1 diplomát! :)

2014. júl. 28. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!