Corvinuson a logisztikai menedzsment vagy vezetés és szervezés mesterszakot javasoljátok?

Figyelt kérdés

Melyikkel lehet jobban elhelyezkedni illetve mennyire nehéz elvégezni őket?

Köszönöm!



2014. júl. 30. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:

A logisztikai menedzsment olyan dolog amire szükség van, keresik, itthon és külföldön is jól használható. Nem nehéz, de kell hozzá kis matek és informatika ismeret is (optimalizációk, operációkutatás, készletezés, útvonal optimalizálás).


A vezetés és szervezés egy általános menedzsment szak, ami egy kicsit büfészak, könnyen elvégezhető és homályos tartalmú. Nem mondanám, hogy teljesen haszontalan, de semmiképpen sem a koronája egy tanulási folyamatnak. Önmagában ezt a diplomát nem fogják keresni a munkaerőpiacon, de mással együtt hasznos lehet.

2014. júl. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak álláshirdetéseket néztem, és mindenhol annyit kérnek, hogy közgazdász diplomád legyen. Illetve sok helyen volt zárójelbe odaírva, hogy vezetés és szervezés szakon végzettek előnyben. Amúgy én is ez a kettő között gondolkodom. Milyen alapról mennél?
2014. júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szintén ezen agyalok, melyiket rakjam az első helyre, lassan véglegesíteni kell a felvételit. Neked melyik szak lett végül?:) Mennyire vagy vele megelégedve, jó karrierlehetőségeket látsz az elvégzése után?
2016. júl. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!