Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Villamosmérnök vagy pénzügy...

Vmate95 kérdése:

Villamosmérnök vagy pénzügy és számvitel?

Figyelt kérdés
A pontom meg lenne mindkettőhöz, az érdekelne , hogy melyikkel lehet jobban elhelyezkedni, fizetések milyenek, és melyikkel lehet jobban felfelé jutni azon a bizonyos ranglétrán?

2014. júl. 30. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

:DDDDD "A PONTOM MEG LENNE" Az sok. Mennyi? 260?

Mindkettő gagyi.

Válassz valami olyat, ami hasznos az emberiségnek.

2014. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennél messzebb lévő szakokat nem tudtál kinézni magadnak?


Valahogy nem tudom elhinni, hogy ha az egyik érdekel, akkor a másik is. Ha pedig egyik sem érdekel - ne csináld. Hiába lenne meg a pont.

2014. júl. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

koze nincs a kettonek egymashoz :)


Amugy villamosmernok az sokkal jobb es keresetteb.

2014. júl. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

É láttam itt gyakorin "színész vagy edző legyek-e" kérdést is, szóval nem olyan durca ez a két véglet :D


A mérnökök egyértelműen keresettebbek, de ha nem vágod az elektronikát, a villamosmérnököt elfelejtheted. Én középiskolában pont elektrós voltam, és egy életre meggyűlöltem, el se akarom képzelni, milyen lehet egyetemen :D

2014. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kettőnek semmi köze egymáshoz, ahogy már említették. Nagyfokú tájékozatlanságra enged következtetni kérdésed.


Ha villamosmérnökire akarsz menni, akkor a matemtikát és fizikát ill. informatikát kell kenned vágnod.

Ha szereted a fizikát, különösen a villamosságtan fejezeteit, akkor jelöld csak meg, egyébként esélytelen h elvégezd.


Pénzügy, számvitelre akkor menj, ha inkább humánabb beállítottságú vagy, habár gazdasági matekkal ott is találkozol.


Szóval döntésed alapja érdeklődési körödnek megfelelő kell legyen.

Amúgy villamosmérnökivel könnyebb elhelyezkedni, a másik szinte telített.

2014. aug. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!