Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pótfelvételi? Nem tudom mi...

Pótfelvételi? Nem tudom mi tévő legyek. Adjatok valami tanácsot, nagyon elvagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Két félévet jártam műszaki karra. Nem jött össze, csak a pótfelvételin tudok már jelentkezni. Nem tudom mire kéne mennem, annyira elvagyok keseredve. Biosz emeltem van, képalkotó diagnosztikára gondoltam, de nagyon drága, nem tudnánk fizetni. Semmilyen műszaki nem jöhet szóba és olyan sem amihez szükséges a matematika!

200 000 a határ...több nem lehet. Heves megyében élek, lehetőleg nem az ország túlsó végébe akarok járni.

kérlek segítsetek!!! Szerintetek mi lenne a legalkalmasabb számomra?!?! :'(



2014. júl. 30. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyiből egy kicsit nehéz eligazodni. Milyen munkát csinálnál?
2014. júl. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem sokat írtál magadról, csak hogy ne legyen matek. Elég balgaság lenne ez alapján válaszolni/választani. Mi érdekel még?
2014. júl. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

semmi,

csak a szociológia (volt ilyen tantárgyam, nagyon tetszett), de félek az elhelyezkedés miatt

meg azt hallottam, hogy matek ott is kell

2014. júl. 30. 23:16
 4/6 anonim ***** válasza:
A matekot elég kevés helyen tudod megkerülni. És azért egy szociológián tanulandó matekot össze se hasonlítsd a műszakival, kár abból kiindulni..
2014. júl. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szociológián egyáltalán nem kemény a matek. Többnyire statisztikát tanulnak a szociológusok (legalábbis nálunk a PTE-n), egyáltalán nem vészes, barátnőm se nagy matekos, de könnyedebben veszi a szociológiát, mint én nagy magyarosként a magyar szakot. :-D
2014. júl. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gyere képalkotóra Miskolcra, 260.000 Ft/félév.

Két félévet fizetsz, és jövőre újrafelvételizel normál eljárásban államira. Elfogadtatod a krediteket és folytatod a képzést államin...

Vagy kihagysz egy évet és addig csinálsz valami hasznosat..

azt sem írod mi van a műszaki karral..

Nem lett meg a 30 kredit? Mert akkor tényleg kibuktál..ha meglett akkor csak passziváltass abban az esetben ha az egy év kihagyás mellett döntenél, mert akkor visszafizetési kötelezettséged keletkezik ha megszűnik a hallgatói jogviszonyod.

2014. júl. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!