Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem sikerült bekerülnöm,...

Nem sikerült bekerülnöm, totál el vagyok keseredve, úgy érzem öreg vagyok már és elfogyott minden lendületem, valaki hasonló problémával?

Figyelt kérdés

sajnos annak idején senki nem támogatott abban,hogy továbbtanuljak,és ennyi időnek kellett eltelnie,hogy rájöjjek,csak tanulással van kiút ebből az élethelyzetből.

(utálom a munkahelyi légkört,de nincs más lehetőség)

kicsivel maradtam csak alul és teljesen magamba zuhantam.


aggódok,mikor kezdhetek családon gondolkodni,öregnek érzem magam.


L26


2014. júl. 30. 16:07
 1/4 Machen ***** válasza:

Mit jelöltél meg idén?

Mennyi pontod volt?

Mik a céljaid?

Tudnom kell, hogy reális választ lehessen rá adni

2014. júl. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi kellett volna?
2014. júl. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nappalira jelentkeztél vagy levelezőre?
2014. júl. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szabad név? ***** válasza:
Az előzőleg feltett kérdések válaszai engem is érdekelnének. Sose késő, ne add fel. Ha végre tudod, hogy mit szeretnél, küzdj érte! Tanulj nyelvet, készülj nyelvvizsgára. Felsőfokú 40, közép 28 plusz pont. Jövőre így már sikerülhet! Sok sikert!
2014. júl. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!