Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most felvételiztem és felvetek...

Most felvételiztem és felvetek, hogyan zajlik a diákigazolvány igénylés folyamata?

Figyelt kérdés
Levélben nem volt semmi papír ezzel kapcsolatban.
2014. júl. 31. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
El kell menned okmányirodába, ahol igényelsz diákot. Itt végülis csak egy nyomtatott lapot fogsz kapni, amin rajta lesz a NEK azonosítód. Ha már beiratkoztál az egyetemre Neptunon keresztül, akkor utána ugyanitt a neptunon keresztül tudod továbbigényelni, ide majd be kell írnod a NEK azonosító számodat, valamint neptunon keresztül kell majd befizetned a költségét is. És ennyi. legalábbis nekem tavaly így volt :)
2014. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pont így van,ahogy első leírta. Be kellett csak írni neptunba a többi adatot is,ami nem volt benne alapból ( személyigazolvány száma,tajszám), vagy ha valami nem jól van benne,akkor jelezni kell. Utána nekem egyből ki is írták az 1400 ft-os tartozást,elvileg ha befizetem,utána kiküldik postán,csak nem lesz még érvényesítve.
2014. aug. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!