Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanító képzőn emelt szint?

Tanító képzőn emelt szint?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra szeretnek valaszt kapni, hogy ha a tanitonak megyek ( altalanos iskola 1-4. ), akkor kell valamibol emelt szint? Mert jelenleg biosz fakt.-on vagyok, abbol emelt szintezni szeretnek. Hogy eleg ez vagy kene meg egy emelt szint?

En probaltam utana nezni, de konkret valaszt nem igazan talaltam.

Elore koszonom a valaszokat!



2014. aug. 3. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt, de en is talaltam ilyet. Ezen nem tudok eligazodni, hogy most akkor eleg egybol, akarmelyikbol emeltezni?
2014. aug. 3. 13:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha kötelező az emelt, akkor az ki van írva. Ide tehát nem kötelező, te döntöd el, hogy a pluszpontok miatt megcsinálod-e.
2014. aug. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom 😊 akkor kozep szintu matek, magyar, tori, idegen nyelvvel el lehet menni tanítónak? Vagy kell egy 5

. tantárgy, én esetemben min. biosz kozep?

2014. aug. 3. 13:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Érettségizni 5 tárgyból kell eleve, tehát kell a biológia az érettségihez. A felvételihez a felsorolt tárgyak közül 2-t fognak figyelembe venni a pontszámításnál, azokat amelyek a legjobban sikerültek.

Én az alkalmasságitól tartanék inkább, ott meg lehet csúszni úgy, hogy hiába van bármennyi pontod nem vesznek fel.

2014. aug. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5. vagyok

Jelenleg nem kell emelt szint, de jó lesz figyelni a követelmények változását, mg jövőre már 280 pont lesz a minimum ponthatár.

2014. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a segitseged:) mostmar ertem

Az alkalmassagi egyebkent mibol all?

2014. aug. 3. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!