Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biologia-matek szakos tanar?

Biologia-matek szakos tanar?

Figyelt kérdés

[link]

Az volt irva, hogy biologia-matematika szakos tanarkepzes. Viszont a linkben irja, hogy matematika: alap vagy emelet szint. Most akkor egy matek-biosz szakos tanarnak eleg a kozep szintu erettsegi?

Bioszbol meg lesz az emeltem, mert fakton vagyok, csak nem tudom milyen masik targyat vegyek fel melle. Foldrajz, info, kemia, fizika, rajz. De ugye ezekbol nem kotelezo erettsegizni, ugyhogy ezekkel nem bajlodnek.

Koszonom a valaszokat



#Biosz-matek
2014. aug. 3. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:

jelenleg csak középszint az előírás, ha emelted van, és elérted a 60%-ot, akkor plusz 50 pontot adnak.

A matek kötelező felvételi tárgy és mellette van egy csomó vagylagos a második tárgynak.

2014. aug. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocsánat 45 %-ot, kell elérni nem 60-at
2014. aug. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor egy biosz-matek szakos tanarnak eleg mindkettobol a kozepszint? Vagy egyikbol muszaj az emelt?

Koszi a valaszt:)

2014. aug. 3. 19:15
 4/5 A kérdező kommentje:
A bioszt mindenfelekepp szeretnem tanitani. Az melle kene meg egy targy
2014. aug. 3. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Oda van írva tisztán és világosan a honlapra, amit linkeltél: közép VAGY emelt szint. Te döntesz!
2014. aug. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!