Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Leendő BGF-esek segítségét...

Leendő BGF-esek segítségét kérném! Beiratkozás?

Figyelt kérdés
Ez az egész kicsit bonyolult nekem és nem tudom, hogy mit mikor kell intézni, hátha valaki kicsit okosabb nálam. :) Például a neptunon hányadikától lehet beiratkozni? És a suliba mikor kell menni beiratkozni? A coospace-el is vannak gondjaim, bejelentkeztem, de semmilyen szintfelmérőt nem találtam, pedig elvileg aug 25-ig kell kitölteni. Akkor még azok sincsenek fent? Mikor lehet ezeket megcsinálni?:D Remélem van, aki jobban kiigazodik mint én! :D Köszi!

2014. aug. 5. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát még még nyár van, még bőven van idő mindenre. :) A beiratkozás (suliban és a neptunon keresztül is) majd a regisztrációs, szóval a legelső héten lesz esedékes.

A szintfelmérő is majd meg fog jelenni, de mint mondtam még nyár van, és még a suliban dolgozókat sem a szintfelmérők izgatják a legjobban. :D Amúgy meg szokj hozzá, hogy itt általában mindent a legutolsó pillanatokban intéznek, úgyhogy ne parázz semmin. :D

2014. aug. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszi! :D
2014. aug. 5. 15:26
 3/9 anonim ***** válasza:

"itt általában mindent a legutolsó pillanatokban intéznek,"


Egyetértek, én PSZK-ra járok de gondolom a többi intézményben sem más a helyzet


Azok a szintfelmérők meg sz*rra nem voltak jók amiket kitöltettek velünk...

2014. aug. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát ez nem valami jó, én pont olyan vagyok, hogy semmit sem szeretek az utolsó pillanatra hagyni. :D De akkor nem aggódok egyelőre, majd gondolom lesz valami infó, hogy mikor kellene beiratkozni. :)
2014. aug. 7. 20:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Melyik karra jössz?
2014. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A PSZK-n szeptember 2.
2014. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
KVIK-re megyek :)
2014. aug. 8. 21:33
 8/9 anonim válasza:
Jajj,de jó, hogy megkérdezted, én is azon paráztam, hogy csak én vagyok-e olyan béna, hogy nem találom a szintfelmérőket, vagy most mi van:D
2014. aug. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mostmár a coospace-n fent van a szintfelmérő. :) Nem tudom, hogy benne vagy-e a facebookos csoportba, ott sokmindenre választ kaptam én is:)
2014. aug. 19. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!