Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Anglisztika szakra mennék....

Anglisztika szakra mennék. Egyetemre. Melyiket ajánlanátok? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
aztis hogy mért..köszönöm
2010. jan. 12. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:

ELTE, esetleg a Szegedi egyetem 2. helyre.

Mindkettő elismert, jó hírű.

2010. jan. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát..azaz igazság hogy az ELTE-nek mamár nincs jó híre.tényleg. nemegy emebrtől hallottam már.
2010. jan. 12. 20:32
 3/8 A kérdező kommentje:
veszprémi Pannon Egyetem-ről mit tudtok/gondoltok?
2010. jan. 12. 20:33
 4/8 anonim ***** válasza:
az ELTE BTK-nak még mindig jó híre van, legalábbis én így tudom...
2010. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Az elte inkább a reálban ment tönkre. A humán még jó én úgy hallottam.

Ha bioszt, vagy ilyesmit akarnál tanulni nem az eltét mondom :)

2010. jan. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem...és az ELTE-n kívül még melyik iskola jó? mert oda sajnos nagyon magas a ponthatár 400, és nekem nemlesz másik nyelvből nyelvvizsgám:S mert eddig angolos voltam,és csak 2 éve tanulok németet,és ennyi idő alatt nemlehet már nyelvvizsgát letenni.sajna.. a többi egyetem meg 350 pontos.az még meglesz...szoval hogy melyik suli jo még az ELTE-n kívül?
2010. jan. 13. 16:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Szegeden jó még az anglisztika. A Pannon Egyetemen inkább a műszaki képzés az erős, a bölcsész kicsit gyengébb.
2010. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
és pécsen???
2010. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!