Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a különbség a levelező és...

Mi a különbség a levelező és az esti tagozat között?

Figyelt kérdés
Szorít az idő és szeretném felmérni,hogy melyikkel járnék jobban. Érettségi után a felnőttképzés mellett döntöttem. A képzés ingyenes lesz,mert ez lesz az első szakmám,de így is lesznek jócskán kiadásaim. Elsősorban az érdekelne,hogy melyik lehetőségnél adott a diákigazolvány, TB, mennyit kell bejárni iskolába stb. Szívesen venném,ha tapasztalatokat is írnának, azok,akik részt vettek már ilyen képzésen.

2014. aug. 7. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én jártam estisre is, most levelezős vagyok.

Estis: heti 2-3 nap este, általában fél5 től voltak órák 8-fél 9ig. Diákigazolvány volt, és bkv diákbérlethez is jó.

Levelezős: szombatonként egész nap (8-20) és néha péntek délután (16-20). Diákigazolványt adnak, de azt bkv bérlethez nem lehet felhasználni.

Mindkét esetben tömbösített órák (tehát van olyan, amit mondjuk első két héten tanultunk csak, aztán utána vizsgáig nem is láttuk egymást a tanárral)

2014. aug. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Estin is havonta 4-5 teljes napot voltunk bent, iskolája válogatja.

Levelezősökkel együtt jártunk, nekünk papíron magasabb volt az óraszámunk.

2014. aug. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ment a zöld pacsi. És a TB-t egyik képzés során sem kellett magatoknak fizetni?
2014. aug. 7. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!