Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vélemények a (budapesti)...

Vélemények a (budapesti) Karinthy Frigyes Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Idén fogok felvételizni, és ezt a gimit szemeltem ki magamnak, de nincs róla túl sok információm. Olyanokra gondolok minthogy modern épület belülről? A tanítás nagyon kemény? milyen az élet a sulin belül? Úgy átlagosan milyen diákok járnak oda? És aki válaszol megköszönném ha azt is leírná hogy ha szeret oda járni miért, ha nem miért? Köszönöm előre is :)

2014. aug. 10. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A technikai felszereltséget tekintve, modernnek mondaná, az épületet.Ha a berendezést nézzük, akkor talán egy kicsit kevésbé, de nem hinném, hogy ez bármit számítana...

A tanítás persze kemény, észrevételeim szerint, jóval többet várnak el, mint más gimnáziumokban, de amennyiben tanulsz, nem jelent ez óriási kihívást.

A sulin belüli életről csak pozitívan tudok nyilatkozni. A diákok többsége kedves, az évfolyamok között is vannak ismeretségek, barátságok, a tanárok közvetlenek.

Én szeretek oda járni. :)

Ha kérdésed van, nyugodtan kérdezz!

2014. aug. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én most jöttem haza a Csibetáborból. Fantasztikus élmény volt!:)) 5 nap alatt folyamatosan nevettem, és csodálatos embereket ismertem meg. Mindenki aranyos, kedves, közvetlen, segítőkész. Csibe vagyok, tehát ennyit tudok egyelőre mondani, de én nagyon ajánlom, és imádom a sulit, ami így is fog maradni, ez biztos. :)

Az épület meg szerintem nagyon szép, modern.

2014. aug. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, ez csak megerősítette, hogy oda akarok járni :) Tényleg hasznosak voltak ezek a válaszok :)
2014. aug. 31. 15:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, én is csibe vagyok és már most ragaszkodok a sulihoz, nagyon jó hangulata van, pozitív a légkör, imádom az osztályom, bár a tanulástól félek kicsit:S
2014. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!