Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pótfelvételizni szeretnék...

MBS kérdése:

Pótfelvételizni szeretnék olyan szakra ahova nem a matek az egyik tantárgy, hanem mondjuk Történelem és egy idegen nyelv. Melyik szakot tudnátok ajánlani és azon belül melyik iskolát?

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Őszintén? Semmilyet.


Ha nem tudod, milyen szakra szeretnél pótfelvételizni, akkor nem vagy elhivatott, az biztos. Olyan szakon pedig, ahol nem kell matek, csak nagymértékű elhivatottsággal lehet elérni valamit. Plusz pótfelvételizni eléggé drága mulatság...


Szerintem hagyd a felsőoktatást, tanulj szakmát. Jobban jársz.

2014. aug. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést azért tettem fel, mert mindhárom szakot amit én kitaláltam lefikázták itt. Kíváncsi vagyok, hogy tudnak-e mást mondani, ha az amit én kiírtam haszontalan.
2014. aug. 11. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:
a Károli hírdetett meg angol-történelem és német.történelem tanárszakot
2014. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. aug. 12. 01:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!