Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon érdekelnek a művészetek...

Nagyon érdekelnek a művészetek, szeretek fotózni, festeni, rajzolni, írni stb. Szeretném hobbiszinten, társasan gyakorolni, tudna esetleg valaki konkrét tanfolyamokat mondani, ahol erre lehetőségem nyílik?

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon szerettem alkotni, de sosem voltam egy hű, de nagy tehetség. Nem vagyok teljesen analfabéta a fentebb írt dolgokhoz, középiskola alatt tanultam rajzolni, fényképezni is, de nyilvánvalóan sosem lesz belőlem művész, nem is ez a célom.


Szívesen megcsinálnék egy fotográfus vagy grafikus OKJ-s képzést csupán kedvtelésből, de nem tudom, hogy így lenne-e esélyem vagy értelme?

Akik már vettek részt ilyen OKJ-n, el tudnák mondani esetleg, hogy általánosságban milyen tudásúak az ott tanuló emberek?


Sajnos viszonylag kevés időm lenne erre, mert szeptemberben kezdem a mesterképzésemet, így leginkább esti, hétvégi tanfolyamok, képzések jöhetnének szóba.


Kreatív írás tanfolyamot találtam, de rajztanfolyamból csupán olyat, ami vagy két-három napos jobb agyféltekés, vagy egy napos intenzív. Én olyanra szeretnék járni, ami minden héten van egyszer, esetleg kétszer mondjuk egy féléven keresztül. Ilyet sajnos nem találtam Budapesten.


Esetleg ismer valamelyikőtök ilyen tanfolyamot Budapesten?

Rajz- és fotós tanfolyam egyaránt érdekelne.



2014. aug. 12. 07:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Számalk-Szalézi szakközépiskola. Én idén oda jelentkeztem :) Van ott minden, a honlapon olvasgathatsz.
2014. aug. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vannak rövidebb tanfolyamok a budai rajziskolában, nem csak okj-s képzések (azok nagyon drágák). a számalkot nem ajánlom, nappalin majdnem minden nap be kell járni, drága és a tanároktól sem voltam elájulva...
2014. aug. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!