Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyiket válasszam? Villamosmé...

Nbmester kérdése:

Melyiket válasszam? Villamosmérnöki szakok közül?

Figyelt kérdés
Megközelítőleg 290-300 pontom lesz olyat szeretnék keresni aminek alacsony a felvételi ponthatára tehát felvennének és nem nehéz elvégezn. 2őt néztem ami jónak tűnhet Pécsi tudományegyetem és az Óbudai Egyetem .Melyik lenne jobb nekem illetve ha más jobb lenne írjátok.
2014. aug. 12. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
A legtöbb helyre a minimum vagy ahhoz közeli pont elég a bejutáshoz. De tudnod kell, hogy nem lesz könnyű, legalábbis az ÓE-n egész biztosan nem. Ahol meg szinte hozzád vágják a papírt, az olyan is, elhelyezkedni se valószínű, hogy el fogsz tudni vele. Csak akkor válaszd ezt a szakot, ha szereted a kihívásokat, és nem futamodsz meg már rögtön az elején azzal az ürüggyel, hogy "ez túl nehéz".
2014. aug. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az óbudait javaslom, de az előző jól írja. A matekot nagyon tanuld szorgalomból is, és a fizikát is.
2014. aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!