Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek az idegenvez...

Mi a véleményetek az idegenvezetésről? Budapesten hol vannak ilyen főiskolák, egyetemek?

Figyelt kérdés
itt vagyok a pályaválasztás határán és titkon mindig is érdekelt ez a szakirány.. meg érdekelnek a nyelvek is németből van egy középfokú nyelvvizsgám is ,de az angol is egész jól megy, csak azt nem tanulom olyan régóta ,de később talán abból is megpróbálkozok egy nyelvvizsgával..meg szeretek emberekkel kommunikálni.. és így arra gondoltam,hogy nem is lenne rossz nekem ez az idegenvezetői dolog... és arra kérnélek titeket, hogy írjatok pár véleményt a szakmáról meg iskolákról, hogy hol tudnék ebben továbbtanulni Pesten! örülnék olyanok véleményének,tanácsának akik ebben dolgoznak! Előre is köszönöm!

2014. aug. 13. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
okj-s tanfolyamon 2 év.
2014. aug. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az oké ,de azért biztosabb lenne egy diploma szerintem..
2014. aug. 13. 15:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Turizmus szakot végezhetsz.
2014. aug. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%

Lehet diplomád tényleg hasznos ha idegenvezető akarsz lenni, de nem turizmus szakos.Pont ide jó a kom-média diploma, vagy töri alapszak,vagy nyelvszakod diplomák, humán tanári diplomák...minél műveltebb vagy, szélesebb a látóköröd, jó a kommunikációs képességed, jól tisztán beszélsz, tudsz szerepelni...ezekhez kapcsolódó diplomák(nyilván nem lesz csak egy féle ezekből) hasznosak egy idegenvezetői álláshoz.

De kell idegenvezető okj 54 812 01 végzettség is természetese, és azt hogy 2 nyelvet beszéljél az a minimum.

2014. aug. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!