Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesten gyenge gimnáziumot...

Budapesten gyenge gimnáziumot ajánlanátok, ahol nem nagyon nagyok az elvárások? Mondjuk azért ne a legrosszabbat.

Figyelt kérdés
Mindenképp érettségit akarok(főként mert fogalmam sincs milyen szakmát szeretnék),de az eszem nem valami jó,nem vagyok okos,és nem akarok egy erős gimiben pl matekból megbukni csak mert egyáltalán nem értem,és minden tantárgyból egy dolgozatra 1 hétig tanulni.

2014. júl. 31. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Katona
2014. aug. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha jól értem úgy akarsz érettségit h nem érted az anyagot, olyan suliba tanulnál ahol nemhogy jó tanárok de elvárások sincsenek és tanulni meg luxus. na így biztos nem lesz érettségid! menj olyan helyre ahol jól tanítanak és legalább vmi rádragadna. mi értelme gyenge suliba menni? ha úgyse tanulsz a jegyeid úgyis rosszak. és ha akarsz érettségit az központi lesz szoval a gyenge meg az erős suliba is u.olyat írsz, csak épp az erősbe felkészítenek rá. és mi ez a hűhó h egy hetet tanulni egy dolira? ilyen kb háromszor van egész évben én tudom, és akk meg is éri annyit tanulni
2014. aug. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

érettségin mindenhol ugyan az a követelmény. ugyan mind1 hogy erős gimibe tanulsz vagy egy gyenge szakközépbe , érettségin ugyan úgy nehéz lesz a matek ha nem érted, akár kevés volt évközbe a követelmény akár nem.


érettségire mégis mennyit akarsz tanulni? ha jó eredményt akarsz akkor abból is sokat kell tanulni ugyan úgy...


bár én nem tanultam túl sokat érettségire mégse lett rossz

2014. aug. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!