Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egerben okj-s tanfolyam fizetős?

Davidkati kérdése:

Egerben okj-s tanfolyam fizetős?

Figyelt kérdés
tanfolya,havi fizetsé, okj

2014. aug. 13. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
mi a pontos kérdésed?Igen bizonyosan van Egerben tanfolyam amiért fizetni kell,és biztosan van olyan ahol havonta kell fizetni.
2014. aug. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
már kerestem meg felhívtam 5-6 helyet amely Egerben hirdeti h van de mégsem ott mert vagy Bp vagy Miskolc és csak távoktatás lenne a megoldás. Azért kérdeztem h tud e valaki egy biztosat ami Egerbe lesz. Hívtam a Szent Lőrincet mert ott van ilyen lehetőség az meg lehet el sem indul.Távoktatás nem tUDom h elkezdjem e mert még több pénzembe lenne mert még fel is kell járnom párszor Pestre, Miskolcra meg minden szombaton kellene
2014. aug. 14. 14:03
 3/7 anonim ***** válasza:

De mégis milyen szakirányba keresgélsz?

Érettségiztél? Kihasználtad már az ingyenes lehetőséget? Hány és vagy pontosan?

2014. aug. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem egy sima élelmiszer és vegyiáru eladó tanfolyamra jelentkeztem csomó helyre de mind messze van....távoktatásban annyira nem bízok...21 vok
2014. aug. 15. 20:56
 5/7 A kérdező kommentje:
ingyenes lehetőség jelenleg nincs
2014. aug. 15. 20:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Tanfolyami képzésre tényleg nincs ingyenes lehetőség, az csak az iskolarendszerű képzésre vonatkozik.

Ezt nézted már?

[link]

2014. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
erre jelentkeztem de sajnos csak Miskolcon lenne heti 1 alkalom szombatonként nekem messze van és ez még plusz költség...köszönöm h segített hálás vagyok érte azért
2014. aug. 21. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!