Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha gyógypedagógia szakra...

Ha gyógypedagógia szakra szeretnék jövőre jelentkezni, akkor mely tárgyakból kell emelt szinten érettségiznem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Én sem tettem emelt szintű érettségit, és felvettek (ELTE), igaz, csak levelezőre :) Magyar és biológia vagy idegen nyelv számít a felvételnél, de elég a középszint. Ha jól emlékszem 391 pont volt a határ idén nappalin, levelezőn pedig 350. Nekem 366 lett emelt érettségi, nyelvvizsga és egyéb dolgok nélkül. Persze ez nem zárja ki, hogy akkor nem is csinálhatsz emeltet. Olvastam, hogy mások is csináltak angolból vagy magyarból, esetleg mindkettőből. :)
2014. aug. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2014. aug. 18. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!