Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mikor indulnak támogatott...

Mikor indulnak támogatott tanfolyamok felnőtt pálya kezdőlnek?

Figyelt kérdés
Helló mindenki! Egy 19 éves fiú vagyok. Közoktatás szerű ,középiskolás tanulmányomat (szakmunkás) sajnos családi okok miatt nem végeztem el. 11.dik osztályomat befejezőleg az utolsó évem nincs meg. Magyarul csak 8általánossal rendelkezem. (Hegeszteni tudok lánggal,ívvel , de nincs róla papírom) Mindeddig dolgozni jártam. Most azonban szeretnék egy szakmát. Hallottam ilyenről ahol lehet tanulni és fizetik érte a havi 50x ezret. Nem tudom pontosan mi ez lehet, hogy az okj. Ilyenen szerernték elindulni viszont nem tudom hogy. Regizstrált munka nélküli leszek holnaptól megint. Azt is hallottam hogy a munkanélküliközponton keresztűl kell intézni, viszont nem találok a tanfolyamról semmit a google-ben. Ebben kellene nekem segíteni , lehetőleg szabolcs szatmár bereg megyében. Milyen lehetőségek vannak?

2014. aug. 16. 08:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Megye ?
2016. máj. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahol regiztél ott megmondják
2016. máj. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!