Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ment valaki innen BGF PSZK-ra...

Ment valaki innen BGF PSZK-ra önköltségesre? Miből fogjátok finanszírozni?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnék oda menni, de egyenlőre nem tudom miből fogom fizetni. Jó lenne nem hitelt felvenni, de lehet csak az marad.

2014. aug. 18. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem sok opció van:

- szülők tudják fizetni

- van spórolt pénzed

- dolgozol


Ha a három együtt van jelen, az a legjobb, de ha ezek közül egyik sem megoldható, akkor marad a hitel.

2014. aug. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vedd fel a diákhitelt utána meg próbálj átkerülni államilag támogatottra, erre két félév után van lehetőséged
2014. aug. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyi ha tanulsz normálisan akkor szerintem meg lehet csinálni az államit.Engem is felvettek államira.Csak tényleg akkor koncentrálj arra nagyon...egy angol emelt azért annyira nem nehéz,ha sokat olvasol angolul meg nézel sorozatokat,megmég egy jó kis felkészítő könyv hozzá.
2014. aug. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pedros válasza:
Ide, hogy kapcsolódik az emelt angol? Vagy csak példa volt?
2014. aug. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Habár nem én írtam a választ, a válaszoló gondolom arra gondolt, hogy az angol emelt érettségiért jár 50 plusz pont a felvételinél. Tehát lehet, hogy össze tudsz gyűjteni elegendő pontot és nem kell önköltségesre menned.
2014. szept. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pedros válasza:
Ja értem, hajrá :) Remélem bekerülsz államira.
2014. szept. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Írtam üzit, hasonló helyzetben vok. :)
2014. nov. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!