Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen az Apáczai Csere János...

Milyen az Apáczai Csere János Gimnázium?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem,hogy mennyit követelnek, milyenek a tanárok. (matek-fizika szak)

2014. aug. 25. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon rossz én egyáltalán nem ajánlom neked. Én ida járok és már megbántam ,hogy ide jöttem. :(
2014. aug. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon-nagyon sokat követelnek , van ,hogy hajnali 5-kor fejeztem be a tanulást.
2014. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Ha gimnázium választás előtt állsz ,akkor szerintem ne ide menj !
2014. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Nincs diákélet.
2014. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
máté SZERINTEM NE MENJ ODA.
2014. nov. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

NEM ajánlom!

Egyik a barátom oda járt három barátja volt

És a tanárok hát azt mondtq van kb3 normális de ha másik nagyon erőset

szeretnél tudom ajánlani az eötvöst !

Erős suli!:-)

(de az apáczai viszont nagyon színvonalas hely)

2014. dec. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem furi, hogy az elso 4 valasz mind ugyan olyan stilusu volt es alig volt elteres az elkuldesi idejuk kozott?

Az utolsot viszont nem teljesen ertem. Most akkor szinvonalasnak tartod vagy nem? Es miert baj az ha valakinek 3 baratja van?


Najo leirom en is a velemenyem. Matekfizikara jarok es imadom:) nagyon normalisak az osztalytarsak, vannak fura figurak, de csak meg kell oket ismerni:) eleg sokat kovetelnek, de szerintem baromi jok a tanarok (foleg mivel az A osztaly a legerosebb, kb a legjobb tanarokat kapjuk). Szoval ha odafigyelsz oran akkor olyan 3-4esre meg tudod irni a dolgozatot. Ha meg tanulsz is akkor nem lesz semmi gond:)


Irj nyugodtan privatot ha kivancsi vagy meg valamire:)

2014. dec. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!