Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nappaliról levelezőre át...

Nappaliról levelezőre át lehet menni?

Figyelt kérdés
Ha igen, ennek mi a módja? Vagy újra kéne felvételizni?

2014. aug. 25. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet egyes helyeken, már ha egyáltalán van levelezőn abból a szakból. Érdeklődj a TO-n, ha amgadtól nem találtál erről információt az intézmény TVSZ-ében.
2014. aug. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Levelezőjük van. Sajnos semmit, meg sem tudtam kérdezni, ugyanis a beiratkozás sem történt még meg. Viszont ha ez az átlépés nem lenne lehetséges, nem mennék a beiratkozásra. De akkor ezek szerint várnom kell.
2014. aug. 25. 17:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de nem várhatod, hogy válaszolni tudjunk. Szerintem itt senki nem képes telepátiára, hogy kitaláljuk, hova jársz.

Keresd meg a szabályzatot az egyetem honlapján.

2014. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Nem is ez volt a cél, csak érdekelt, lehetséges-e ez a folyamat, illetve hogyan történik. :)
2014. aug. 28. 15:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont erre válszoltam. Lehetséges, egyes intézményekben, hogy hogyan történik, az is intézménytől függ.
2014. aug. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Oks. Viszont ahogy tanácsoltad, átnéztem az irományokat, de ilyesmit nem említettek sajnos. (Vagy csak elkerülte a figyelmem.) Egyébként nem titok, a Károli Református Egyetemről van szó.

Csak nem gondoltam, hogy ez lényeges ilyen szempontból.

2014. aug. 28. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!