Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » S. O. S. Hogyan lehet átjelent...

S. O. S. Hogyan lehet átjelentkezni nappaliról levelezőre? Most vettek fel, szeptembertől, így is lehet?

Figyelt kérdés

Nappali tagozatra jelentkeztem (önköltséges), de át kéne jelentkeznem levelezőre, mert kaptam munkát szeptembertől. Olvastam róla, de csak annyit találtam, hogy már elkezdett félévek esetén hogyan kell átjelentkezni. Így nem tudok átjelentkezni?

Köszönöm szépen mindenkinek!


2013. aug. 12. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, 2 lezárt félév kell hozzá.


Szerintem hagyd a sulit, és ne iratkozz be. Majd 1 év múlva újra add be, levelezőre, és akkor még hátha az állami is összejön.

2013. aug. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tudsz sajnos :/
2013. aug. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
uhh. köszönöm szépen!
2013. aug. 12. 14:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz átjelentkezni levelezőre, de kérhetsz halasztást és akkor nem kell suliba járnod (dolgozhatsz), de a felvételed megmarad, tehát valamelyik másik tanévben elkezdheted a sulit nappalin, vagy közben addig beadhatod a jelentkezésed levelezőre.
2013. aug. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik csoporttarsam elso felevben jelentkezett at. Par honap volt mire elbiraltak, de a vizsgakat mar levelezoskent tette le. Egyeteme valogatja, hogy mikor lehet atjelentkezni.
2013. aug. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!