Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi legyek? Teljesen tanácstala...

Mi legyek? Teljesen tanácstalan vagyok! Kérlek írjatok valamit, a személyes tapasztalatokat megköszönném, ha írnátok nekem légyszi azt is írjátok ki, hogy az ajánlott szakmára van e kereslet, itthon/ külföldön is!

Figyelt kérdés
Imádok cikkeket írni,maximalista vagyok, szépen rajzolok, jó lenne, ha tervezéssel kapcsolatos lenne, nyelvekre is fogékony vagyok, kommunikációval kapcsolatos munkát szeretnék, szeretek kiállni az emberek mellett, eléggé vezéralkat vagyok, és IMÁDOM a földrajzot!!! Tudom, kicsit sokféle dolgot írtam, de én ilyen vagyok! Nagyon megköszönném a hasznos tanácsokat, csak kérlek, senki ne ajánlja a Felvi.hu-t, mert azt már betéve tudom! :)

#szak #rajz #tervezés #cikk #írás #tanulás kereslet
2014. aug. 26. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van tehetséged a rajzhoz,és kreatív is vagy, akkor pl. tervezőgrafikus neked is jó lehet,és tapasztalatból mondom,hogy ebbe a 'szakmába' kiélheted magad,mert nem mindig egy sablon dolgot tervezel,rajzolsz,hanem ugye mindig mást kell,nincs az a befásult menetrend,akkor sem ha majd ezt esetleg munkaként űzöd
2014. aug. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esetleg szóba jöhet még valamelyik kevésbé népszerű nyelvszak is.

A földrajz sajnos zsákutca, az semmire sem jó.

Tervezéssel kapcsolatos képzés még mondjuk a formatervező, ha jól tudom Pesten van nem mérnöki képzés is.

2014. aug. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Földrajz alapszakkal nem mész semmire, de egy mesterszakkal már több mindenre mehetsz. Most jöttem haza az ELTE geo-bio gólyatáborából, ahol kedden szakos nap volt és lejött a TTK -róla pár oktató is, akik meséltek egy-két dolgot. Ok maguk mondtak! Hogy a TTK-n végzettek 90%-a el tud helyezkedni a szakmájában. Úgyhogy ha például gondolkodtál már földrajz szakon, akkor én bátran ajánlom neked :)
2014. aug. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi harmadik! Tuti, hogy megfontolom!
2014. aug. 27. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!