Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Matekból hogy érjem el gyorsan...

Matekból hogy érjem el gyorsan a középiskola végi szintet?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok most kezdek műszaki menedzser szakon levelezőn, a problémám az lenne hogy majd 10 év eltelt azóta hogy matekot tanultam volna, akkor 3-as voltam, 5ös érettségivel. Szeretnék vissza jutni legalább arra a szintre de nem igazán haladok tanári segítség nélkül.
2014. aug. 28. 04:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam, csak gazdinfóra mentem. Ha most kezdesz, akkor már mindegy, nem tudsz előre tanulni. Menj be órákra és az ott leadott anyagokat jól tanuld meg. Az összes példát oldjad meg (értsd: tényleg az összeset amit a jegyzetben/munkafüzetben találsz). Így nem lesz gond.


Különben én úgy készültem fel, hogy az előző évek közép és emelt szintű matematika érettségi feladatsorait oldottam meg (és néztem utána annak, amit nem tudtam). Utána elkezdtem deriválni (differenciálszámítás). De csináltam a fent leírtakat is, szóval így együtt elég volt, hogy összes matekok jeles legyen.

2014. aug. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!