Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bukás utáni előre hozott...

Bukás utáni előre hozott érettségit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Magyar miatt 12.évet újra kell ismételnem viszont mondhatjuk úgy hogy most nõtt be a fejem lágya...Tehetek magyarból elõre hozott érettségit?(Csak a magyar hiányzik minden másból megvan...és tudom hogy fel is tudnék készülni rá!) Valamint van az iskolámba 13-14. Osztályos képzés olyasmi mint egy Technikusi képzés vagy vmi hasonló és ahhoz csak érettségi kell...Megtehetem azt hogy elõrehozottan megszerzem a magyat érettségit is kiiratkozok és beiratkozok 13.-ba?! Egyáltalán van olyan akinek nincs meg a 12. De.van érettségie? Fogják ezt nézni a jövõben esetleg munkahelyre való jelentlezésnél h nincs meg a 12. osztály de van érettségim?!
2014. aug. 28. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a 12. évfolyamot ismétled, akkor nem tehetsz előrehozottat, mert már cska infóból és nyelvekből lehet.
2014. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Körbe kérdezősködtem és tavaly is volt valaki aki bukott 12.-ben Szóval újra kelett járnia a 12.-et és ő előrehozottan tette a magyart és egy szakmai tantárgyat is.Akkor most ez hogy van?
2014. aug. 28. 14:43
 3/5 anonim ***** válasza:
De az tavaly volt. Idén már csak infóból és nyelvből tehetsz előrehozottat.
2014. aug. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez komoly?! Várnom kell 1 teljes évet?! ... Esetleg esti tagozaton?!
2014. aug. 29. 07:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ha egy éven keresztül tojtál a sulira és egy nyavalyás kettest sem tudtál összeszedni, még pótvizsgán sem, akkor minek rinyálsz most azon az egy éven? Legalább megtanulod, hogy a tetteidnek következményei is vannak. Ennyi.
2014. aug. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!