Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki kifejtené bővebben?

Valaki kifejtené bővebben?

Figyelt kérdés

Menedzsernek vagy menedzsmentnek akarok menni ha nagyobb leszek mert mindjárt itt van a suli választás. Csapatokkal szeretnék foglalkozni, vagy sportolókkal. Hallottam, hogy 2 féle választás van:


1. Olyan üzletember, aki nem saját cégének vezetői vagy felsővezetői tevékenységét végzi annak érdekében, hogy a cég vagyonát gyarapítsa.


2. Sportoló vagy csapat tevékenységét szervező személy.


És ha egyetemre megyek hogyan adhatom a tanárok vagy az iskola tudomására, hogy én éppen csapatokkal vagy sportolókkal szeretnék foglalkozni?

Hogyan megy ennek a folyamata?

Ha elvégeztem hogyan léphetek majd pályára?

14/L



2014. aug. 29. 08:16
 1/1 anonim ***** válasza:
73%
Egyelőre tanulj rendesen a középiskolában. Mire leérettségizel, valószínűleg arra is rájössz, hogy a menedzser és a menedzsment között mi a különbség. Na, akkor ráérsz bárkinek is tudomására hozni, hogy mivel akarsz foglalkozni. Jó tanulást, jó eredményeket kívánok!
2014. aug. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!