Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ma az egyetemi tanárok, vagy...

Ma az egyetemi tanárok, vagy a pszichológusok keresettebbek? Nem tudok dönteni a kettő közül! Melyiket éri meg a legjobban?

Figyelt kérdés

2014. aug. 29. 13:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Te most viccelsz? Hány éves vagy?
2014. aug. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szerinted az úgy működik, hogy elmész, és egyetemi tanár végzettséget szerzel?
2014. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A HASZONTALAN VÁLASZOKAT NYUGODTAN TARTSÁTOK MEG MAGATOKNAK, ARRA NEM VAGYOK KÍVÁNCSI!! MINT MINDENKI, ÉN IS CSAK EGY KÉRDÉST TETTEM FEL! Egyébként meg xy éves vagyok, és tudom, hogy pedagógiát kell elvégezni utána ott lehet maradni az egyetemen, először tanársegédnek, utána docensnek, utána meg professzor lesz belőled! Ez így össz- visz kb. 6 év! Ja és képzeld anyukám is tanárnő, szóval engem aztán ne oktass ki!!!
2014. aug. 29. 14:38
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"utána meg professzor lesz belőled! Ez így össz- visz kb. 6 év!"


LOL. Lesz a faxt professzor beloled 6 ev alatt :)))))

2014. aug. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Osztán mit akarsz tanítani melyik egyetemen, xy éves okoska? Pedagógiát a pedagógiai egyetemen?

A pszichológusnak némi önuralomra és stílusra is szüksége van a józan ész mellett, úgyhogy az nem fog összejönni.

2014. aug. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
2.Abban ne légy olyan biztos, hogy nem jön össze!Mellesleg nagyon érdekelne, hogy te mit tanultál, hogy itt az eszet osztod!
2014. aug. 29. 15:20
 7/14 A kérdező kommentje:
ja, és 1.: a pedagógia 5 év meg a 6+ = szóval akkor olyan 11 év alatt összejöhet, nem??
2014. aug. 29. 15:22
 8/14 A kérdező kommentje:
am. garantáltan van "önuralmam és stílusom a józan ész mellett" ,ez már abból is leeshet, hogy "nyilvánosan" nem húzom más idegeit holmi lesajnáló jelzőkkel, melyekre "mellesleg" nem is lenne nagyon bőven jogod! És egyébként nem a "pedagógiai egyetemen akarok pedagógiát tanítani", hanem angolt , rajzot vagy földrajzot! Csá!
2014. aug. 29. 15:31
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is filózok ezen a kettőn is (egyebek mellett), de nem tudok dönteni egyelőre. Szerintem ne a pénz miatt akarj egyik vagy másik mellett dönteni, hanem gondolj bele abba, hogy melyiket csinálnád szívesebben az életed hátralevő részében. :)
2014. aug. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
hát ilyen stílussal sehova se menj, biztos szeretni fognak a hallgatóid. Professzor meg nem abból lesz, aki levizsgáz pár tételből, hanem ahhoz kutatómunkát kell végezni, eredményes kutatásokat végezni, az eredményeket összefoglalni, konklúziót csinálni, stb, stb. aztán a végén a doktori disszertációdat egy tudományos bizottság előtt megvédeni. Szóval, jah XD nevetséges ez a hozzáállásod. Egyébként meg rákeresel a neten a közalkalmazotti bértáblára és meglátod, hány év szakmai tapasztalattal, milyen végzettségekkel mennyi pénzt kaphatsz.
2014. aug. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!