Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges-e átjelentkezni?

Lehetséges-e átjelentkezni?

Figyelt kérdés
A Szegedi Tudományegyetem gyógytornász szakáról szeretnék átjelentkezni a Devreceni Egyetem gyógytornász szakára. Tudom,hogy elvileg 2 lezárt félév és minimum 30 kredit szükséges az átvételhez normál esetben. Arra lennék kíváncsi, hogy van e valami különleges eset, hogy mégis félévkor átvegyenek?
2014. aug. 29. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen különleges esetre gondolsz? Ha meg van határozva, hogy 2 félév és legalább 30 kredit, akkor nincs kibúvó.
2014. aug. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Például betegség.
2014. aug. 30. 12:00
 3/5 anonim ***** válasza:
De azért, mert beteg vagy miért vennének át félévkor? Ez maximum abban az esetben lehet "kifogás", hogy ha 2. félév végén nincs meg a 30 kredited.
2014. aug. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért mert például folyamatosan kezelésre kell járnom, Debrecenben van az orvosom. De nem arra vagyok kíváncsi,hogy hogyan tudsz belekötni a kérdésembe,hanem olyan emberre akinek van esetleg tapasztalata is a dologban!!
2014. aug. 30. 19:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Te kérdezted, hogy van-e különleges eset. Nincs. Máskor meggondolod kétszer, hogy hová jelentkezel.
2014. aug. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!