Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BGF PSZK gazdálkodási és...

BGF PSZK gazdálkodási és menedzsment szakon milyen matek van? Mennyire nehéz? Mit érdemes átnézni?

Figyelt kérdés

Jövőre fogok újraérettségizni és ide fogok jelentkezni. Középszintű matek érettségire készülök jelenleg, de legkésőbb év végéig befejezem a felkészülést. Utána szeretnék egyetemi tantárgyakból előre készülni, főleg matekból.

Ezen felül érdekelne, hogy szakirányt mikor kell választani, illetve melyiket éri meg? Team business szakirány, vállalkozásszervező szakirány és statisztikus elemző szakirány?


Matekon belül, ha jól tudom van gazdasági matek 1-2, ezek pontosan mit takarnak, illetve ezen felül mik okoznak még nehézséget a többségnek?

Mikroökonómia, statisztika?



2014. aug. 31. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:

A gazdasági matek nem más, mint az analízis.

A statisztika is kemény matek.

2014. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mikróból nem nagyon fogtok matekozni, csak ha nagyon maximalista a tanár. Makrón már inkább.

Statisztikán állandóan, az undorító fajta. Gazdmatek is eléggé.

2014. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
BCE matek 1-2 megegyezik vele?
2014. szept. 1. 15:45
 4/4 anonim ***** válasza:

mateking.hu

vagy különtanárként a matekinges Mosóczi Andris

én hozzá jártam matek1 és matek2 elsőre meglett, és nem 2-essel mentem át...:)

2014. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!