Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen középiskolába menjek?

Milyen középiskolába menjek?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, jövőre már tovább kell tanulnom, de nem tudom, hogy milyen iskolába menjek. Gimnáziumba nem akarok, csak szaki iskolába szeretnék menni. Én gondoltam a cukrász iskolákra de sajna (krónikus) ekcémám van, és úgy tudom, hogy így nem vehetnek fel (ha valaki tud olyan cukrász sulit ahol az ekcéma nem kizáró ok az légyszíves írja meg!). Tanár sem szeretnék lenni, mert nem akarok főiskolába menni... Kutya-macska szőrre allergiás vagyok ezért az állatorvos is kihúzva...ha valakinek van valami jó ötlete vagy tud olyan iskolát azt nagyon szépen kérem, hogy írja meg! :)

2014. szept. 1. 13:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Bethlen gábor szakközépiskola ( közlekedési és közgazdasági szak) budapest nagyon jo hely a golyatábor is nagyon összekovácsolta az osztályt a tanárok kedvesek aranyosak :)
2014. szept. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!