Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Faktmizéria, szerintetek mi...

Faktmizéria, szerintetek mi lenne a helyes dontes?

Figyelt kérdés
Iden kell faktot valasztanunk. En jelenleg angol-torire jelentkeztem, de fogalmam sincs, hogy ezzel tovabb lehet e valami ertelmes iranyba tanulni. Van mar egy nemet erettsegimm is. Szerintetek az angol tori okes, vagy nagy hulyeseg? Illetve vegyem fel meg harmadiknak az irodalmat, vagy felesleges lenne? Irodalombol nem szeretnek emeltezni semmikeppen sem. Alternativakent felmerult a biosz kemia is, ezekbol a tantargyakbol nem vagyok kiemelkedoen jo, de tudom hozni a szintet.

2014. szept. 1. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Válaszd, amit a legjobban élvezel tanulni, nem sokat számítanak egyébként a faktok, csak most hiszitek azt, hogy ez mindent eldönt.
2014. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!