Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Véleményetek szerint mi lenne...

Véleményetek szerint mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, idén júniusban végeztem győrben (SZE) közgazdászként. Szakdolgozat készítése alatt fél évig önszorgalomból egy bankfiók vállalati részén gyakornokoskodtam (kapcsolódott a diplomamunkámhoz), sajnos államvizsga után a gazdasági helyzetre hivatkozva nem alkalmaztak. Jelenleg 2 hónapja egy könyvelőirodában dolgozom (bejövő számlák rögzítése)! Sajnos csak most jöttem rá, mikor a való életben is láttam, hogy mit takar az ilyen jellegű munka és úgy érzem nem nekem való (nem bírom azt, hogy egész nap egy helyben "üldögélek" a számítógép előtt és semmilyen kreativitást, semmi önnáló dolgot nem vihetek bele a munkába)! Jelenlegi helyzetemet figyelembe véve kérdezném a tapasztaltabbak véleményét! Mivel úgy érzem, hogy nem tudnék ilyen jellegű munkát egy életen át végezni így minél előbb szeretnék lépni valamerre, jelenleg két lehetőség között gondolkozom. Első lehetőség, hogy irány külföld és az aljáról kezdeni az egészet és külföldön tanulni tovább. A másik lehetőség, hogy Magyarországon elvégzek egy mérnök fősulit levelező tagozaton! Véleményetek szerint melyik a jobb választás (külföld angol-német közép nyelvtudással - gondolom a fősulis papír nem sokat ér, más pedig nincs vagy Mo. tanulás, levelező mérnöki szak ér valamit?) Válaszokat előre is köszönöm! Üdv.: Peti
2012. okt. 18. 21:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!