Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az Ady Endre Gimnázium (Debrec...

Az Ady Endre Gimnázium (Debrecen! ) két tanítási nyelvű tagozata jó?

Figyelt kérdés
Továbbtanulás előtt állok és szeretnék ide jelentkezni,bár csak alap szinten tanulom az angolt,semmi extra de azért remélem van esélyem.Kérlek írjatok,hogy milyen a felvételi,milyenek a diákok,tanárok és,hogy szerintetek lenne-e esélyem!

2014. szept. 2. 19:46
 1/4 Lily26 válasza:
62%
Szia! En oda jártam, én nagyon nagyon szerettem az adyt, nem bántam meg, nagyon jó tanáraink voltak többségében, és szerintem az angollal sem lesz gondod, pont ezért 5 éves képzés hogy első év végére már mindenkinek jó angolja legyen, mire odakerültök hogy a tárgyakat is angolul tanuljátok. A szóbeli pedig csak egy ilyen elbeszélgetés (legalább is nekem még az volt) +pár feladat/kérdés szokott még lenni, de nagyon egyszerűek:)
2014. szept. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Én ott érettségiztem, de senkinek nem ajánlom. A drámatagozatosok miatt elég gáz az iskola, ráadásul az igazgató is csak az ő fejlesztésükre fekteti a hangsúlyt, a többi tagozatot le se ejtik, éppen ezért sok a konfliktus a diákok között és ezt nagyon utáltam, mert én nem vagyok egy vitatkozós típus de nem szeretem ha lenéznek.

Tény, hogy nagyon jól beszélek angolul, de ezt nem az Adynak köszönhetem.

Menj a Fazekasba, ha teheted, hidd el jobbam fogsz járni :)Ha most kezdenék nem odamennék.

2014. szept. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én odajárok és imádom! Nagyon nagyon jó! Nem igaz hogy csak a drámásokkal foglalkoznak és amúgymeg tök jófejek! Direkt van egy nap a kéttenosoknak a C-day. Én nagyon szeretem :)
2014. okt. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. Kéttan szempontjából az egyik legjobb az országban, a közösség pedig nagyon jó.
2014. okt. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!