Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vélemények a török Ignác...

Vélemények a török Ignác (gödöllő) kéttannyelvűjéről? Nagyjából milyen felvételivel/jegyekkel hívnak be szóbelizni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 7. 21:08
 1/2 anonim válasza:
Én 2012-ben felvételiztem a törökbe, a jegyeim nagyrészt 5-ösök voltak, azt hiszem talán egy 4-esem volt. A felvételim 78 pontos lett. Visszahívtak a szóbelire, és fel is vettek. Azóta is oda járok. A kéttannyelvűről annyit, hogy csak akkor menj oda, ha szereted az angolt annyira, hogy az sem zavar ha már angolul gondolkozol néha vagy angolul álmodsz. Amúgy a töri elég nehéz angolul, sok az anyag amit meg kell tanulni, rövid idő alatt, a fizika könnyű, föci még könnyebb, a biosz a tanáron múlik :) Remélem, tudtam valamit segíteni. Ha több infót szeretnél a suliról akkor írj privátban :)
2014. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
en nagyon megbantam, hogy kettannyelvure jottem. az elso 2 evben kemeny az angol utana semmit se tanultunk igy erettsegire pont elfelejtettem egy csomo mindent (magantanarhoz kellett jarnom..) az angolul tanult targyakbol se tudtunk semmit (fizika biosz foci) ami sokaknak gondot okozott, mikor kiderult hogy erettsegiznijuk kene beloluk..
2015. dec. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!