Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen felsőoktatási intézmény...

Milyen felsőoktatási intézményben tanuljak tovább ha jó előadói érzékem van?

Figyelt kérdés
Közgazdasági szakközépiskolába járok. Nagy szorgalmam van így a matek is megy, bár nem mondanám hogy matekos agyam van, de képes vagyok megtanulni. Családom, tanáraim szerint inkább valamilyen előadást tartó személyként kellene elhelyezkednem, mert szeretek fogalmazni és sok ember előtt beszélni. Mások szerint társadalomtudományi szakon kellene tanulnom, mert lételemem a segítség nyújtás. Nem tudom mit tegyek? Van olyan gazdasági szak vagy társadalomtudományi szak ahol a jó előadói érzék előny és melyek ezek? Kérlek segítsetek!

#egyetem #társadalomtudomány #előadói érzék
2014. szept. 11. 18:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!