Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Matematika-biológia középiskol...

Matematika-biológia középiskolai tanár szeretnék lenni, melyik egyetemet ajánljátok ehhez?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy kissé furcsa a párosítás,de ezt a kettőt tudom elképzelni és nem vagyok hajlandó lemondani egyikről sem,mert nekem mindkettő ugyanannyira fontos.Tudom,hogy nem "divat" manapság tanárnak menni,én azonban ezt nagyon komolyan gondolom és vannak céljaim ezzel kapcsolatban.Szóval szívesen várom,hogy melyik egyetemet javasoljátok.Köszönöm.

2014. szept. 11. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
ELTE
2014. szept. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha esetleg írnál hozzá indoklást,azt szívesen fogadnám :)
2014. szept. 11. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ELTE TTK-t javaslom.


A matematika és biológia nagyon jó, de nagyon nehéz szakpárosítás. Az ELTE Növényrendszertani, elméleti biológiai és ökológiai tanszékén vannak a legjobb biomatematikusok az országban. Podani János, Szathmáry Eörs, Czárán Tamás, Scheuring István professzorokat ajánlom.

2014. szept. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
PTE.
2022. dec. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!