Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE-TTK vagy DE-TTK? Melyik...

ELTE-TTK vagy DE-TTK? Melyik lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
MIndkettő nagyon erős. Szerintem azt válaszd előbbre amelyikhez közelebb laksz:)
2010. jan. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

egyetértek elsővel

mind2 jó

lakóhely döntő

2010. jan. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a DE-TTK biológia szakára járok pedig Szentendrén lakom de nekem az ELTE nem nyerte el a tetszésemet ha van valamilyen konkrét kérdésed a DE-vel kapcsolatban akkor válaszolok rá
2010. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy most ez nem tartozik ide,de azért megkérdezem.

Szeretsz oda járni?És nehéz a szak amin vagy?

2010. jan. 20. 17:53
 5/11 A kérdező kommentje:
Jah és a felvételire nagyon sokat kellett tanulni?
2010. jan. 20. 17:56
 6/11 anonim ***** válasza:
én Debrecenis vagyok. Az ELTE csak rongyrázás:/ Én is a Debreceni Egyetemet javasolom.
2010. jan. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát elég nehéz ha nem a legnehezebb a ttk-n. Latin nevekkel fogsz már álmodni is:) Felvételiről annyit hogy tavaly elég kevés volt a ponthatár és sokan bekerültek de azért ha mondjuk emeltezel bioszból az nagyon sokat fog majd neked segíteni első éveben. De nem kötelező. Kémia első éveben nem húzós inkább fizika meg persze ismerni kell a növényeket oda vissza. Másodikban már kémia nehezedik(analitika, biokémia stb) meg jönnek az állatok:). De alapjában véve szerintem nagyon jó kis szak én nagyon szeretek ide járni! Ha van még kérdésed szívesen válaszolok.
2010. febr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És a földtudományi?Odaszeretnék menni.Erről vélemény?
2010. febr. 24. 15:06
 9/11 anonim ***** válasza:
földtudományiról annyit tudok csak hogy elég nehéz én most tanulom a földtudományi tanszéken a Földtan alapjai tárgyat ami elég húzós. Sokkal nehezebb mint a földrajz. Kőzetek nevét kell tudni felismerni őket lemezteknotika stb. Alapjában véve érdekes szak de engem nem nagyon vonz. Miért ezt választod?
2010. febr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Még nem biztos,hogy ezt választom.Csak azért ,mert naon nem vagyok reálos.És ez tetszett a legjobban ,vagy az angol.De az angol meg nagyon nehéz ,mármint az egyetemen ,vagy tévedek?
2010. febr. 26. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!