Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az ELTE-re szeretnék továbbmen...

Sophia Insular kérdése:

Az ELTE-re szeretnék továbbmenni, valakitől segítség, aki tisztában van vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szlovákiából vagyok és az ELTE-re szeretnék tovább menni,de van egy olyan problémám,hogy nem tudom pontosan mire. A japanológián és a régészeten gondolkozom. Japánul 4 éve tanulok a régészet pedig már kiskorom óta érdekel. Olyan nem lehetséges,hogy két szakot tanulok egyszerre? Szinte semmivel sem vagyok tisztában a magyarországi oktatással kapcsolatban,nagyon örülnék neki,ha valaki tudna segíteni ilyesféle dolgokkal kapcsolatban :)

2014. szept. 17. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy felveteli eljarason belul maximum egy szakra vesznek fel, de utana barmikor elkezdhetsz melle meg egyet. Tehat mondjuk iden elkezded a regeszetet, jovo szeptemberben pedig a japant.
2014. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Igazából ez úgy van, hogy mondjuk elkezded a régészet, aztán második évtől felveszed a japánt minorba, így ha mondjuk megvan a régész diplomád és a sikeres japán minorod, akkor ha úgy alakul, akár japán mesterképzésre is mehetsz tovább. (vagy lehet a japán a főszakod és a régészet a minorod, ahogy gondolod).


De olyan semmiesetre sincs, hogy két szakot párhuzamosan csinálsz egymás mellett, legalábbis szerintem.

2014. szept. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogynincs, csak akkor ha allamin van, duplan fogynak a felevei.
2014. szept. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Nem tudom, aktuális-e még a kérdésed, de a második butaságot mondott, mert régészeten a töri a minorod. Ez nem választható. De csinálhatod egyszerre, csak különböző években kell felvételizned és duplán fognak fogyni az állami éveid, ez majd a mesterszaknál fog számítani, vagy ha csúszol. De ezt már előttem is leírták :)
2015. jún. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!