Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakot ajánlanátok...

Milyen szakot ajánlanátok ezek alapján? Valamit ami megfelel az alábbiaknak, és nem éhbérért kell dolgozni?

Figyelt kérdés

Töriből fogok emeltezni, ezenkívül már van egy német előrehozott emeltem (74%); az ötödik tárgyam pedig angol lesz. (emelt/ közép). Már van egy középfokú nyelvvizsgám németből, de még szeretnék felsőt is; meg angolból is legalább egy középfokút.


És igen tudom, hogy a humán szakok nem túl jövedelmezőek; de a természettudományos tárgyak annyira nem mennek. Ami érdekel: történelem, művészet(történet), filmek, irodalom, (biológia- de a kémiai háttér miatt ez inkább nem), nyelvek (bár a németet pont hogy nem szeretem). Tanácstalan vagyok. :(


2014. szept. 17. 19:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!