Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemen/főiskolán...

Melyik egyetemen/főiskolán tanulhatok informatikát?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel az informatika, de sajnos programozni nem tudok, mert az iskolában csak tavaly kezdtük el, ezért csak nagyon az alapokat tudom. De az office a weblapkészítés, internet és egyéb más viszont megy és szeretem is csinálni. :)

Melyik iskolába menjek tovább?

19/L



2014. szept. 18. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ha ezt magadtól nem tudod megtalálni, akkor felejtsd is el gyorsan az egészet.
2014. szept. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy tanácsokat akarok kérni, hogy hová menjek....
2014. szept. 18. 18:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, te nem ezt tetted.

Gyakorold még kicsit a magyar nyelvet is.

2014. szept. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem a magyar nyelvtanommal semmi baj nincs.. Kérlek ne offolj, köszönöm.
2014. szept. 18. 18:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Mennyire megy a matek meg a fizika?

Ha megy a matek és nagyon szereted akkor Gazd.Info Corvinus vagy amit ajánlok Mérnök Informatikus BME (van programozás de az elejétől vesszük).

Vagy esetleg Informatika tanár vagy ha weblapokkal meg ilyen irodai munkát akarsz akkor arra van OKJ-s képzés is..

ui.: nem muszály pl. mérnök informatikusnak a BME-re menni ott van pl: A Miskolci is

2014. szept. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!