Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a szolnoki...

Akos099 kérdése:

Mi a véleményetek a szolnoki Széchenyi István Gimnáziumról? Csak mert azt hallottam hogy ott gyengén tanítanak. Igaz ez? :/

Figyelt kérdés

2014. szept. 20. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt én is hallottam :s
2014. szept. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ez nem igaz.
2014. szept. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Egy évet tanultam ott, aztán Verseghyre váltottam, mert úgy éreztem a Széchenyiben szinte gyengébben tanítanak mint általánosban. Nevetve 5ös voltam itt pedig a 4esért küzdök sokszor. Csak ennyi a különbség :)
2014. szept. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
93%

Egyáltalán nem mindegy, hogy ki véleményét hallgatod meg!

Ha megkérdezel egy tesi szakost nyilván azt mondja, hogy gyenge ,meg tök könnyű. Jó hogy ezt mondja, hiszen a tanárok tudják, hogy nem az eszükért vették fel őket, ezért nem valami magasak az elvárásaik velük szemben. Másrészt, ha megkérdezel egy biosz-angol szakost az már nem azt fogja mondani, hogy tök könnyű. Mondom ezt úgy, hogy én most vagyok végzős ott és olyan osztályba járok, ahol fele bioszos,fele tesis.(Bioszos vagyok) Hidd el az ötösökért és a kitűnőért küzdeni kell.

Nem azt mondom, hogy egy színvonalon van a Vargával vagy a Verseghyvel, de azért hoz egy bizonyos elvárt színvonalat. A tanárok nem gyengén tanítanak, sőt van néhány elég kemény tanár.

Az én véleményem, hogy a SZIG egy elég jó iskola és nem bántam meg, hogy ezt választottam.

Remélem tudtam segíteni :)

2014. szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, nagyon sokat segítettél, köszi :D
2014. szept. 28. 12:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben támogatom a felettem szóló válaszolót! :)
2014. okt. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Biosz angol jo. De az ilyen rajz meg hasonlo szak bovli, hobbinak jo de megelni nem lehet belole
2016. ápr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!