Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok megéri a környez...

Mit gondoltok megéri a környezetmérnöki szak vagy a másik lehetőség inkább?

Figyelt kérdés
Igazából nagyon érdekel engem ez a szak, sok mindent megnéztem már és az a gond nem igazán tudom magam elképzelni egyikben sem... Régebben nagyon érdekelt az egészségügy mert az is egy álmom lenne, csak nem tudom hogy azon belül minek érdemes menni. Orvosi, fogorvosi, gyógyszerészeti kizárva hanem az ilyen diabetikusra és társai szakokra gondoltam, De nem tudom melyik érné meg jobban. Szerintetek? Nagy gondban vagyok és lassan döntenem kell :(
2014. szept. 21. 15:48
 1/1 anonim válasza:
A környezetmérnök szakot nem ajánlom! Én azt végeztem, Gödöllőn. Nagyon imádtam, de elhelyezkedni nagyon nehéz benne! Esetleg akkor tudnám ajánlani ha lenne lehetőséged külföldön is eltölteni valamennyi időt, pl Erasmussal. A legjobb ha két nyelvet is beszélsz mellette társalgási szinten és legyen jogosítványod is. Még azt tudom ajánlani hogy már a suli alatt helyezkedj el valahol, gyakornokként, akár fizetés nélkül is, hogy legyen gyakorlatod, mert anélkül kevés az esély a későbbi elhelyezkedésre.
2014. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!