Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt szintű kémiára miből...

Emelt szintű kémiára miből készuljek? Erdélyi vagyok és orvosira szeretnék menni Debrecenbe.

Figyelt kérdés
11.edikes vagyok jelenleg, és itt Romániába nekünk választanunk kell hogy biológiából kémiából vagy fizikából érettségizzunk. És sajnos csak egyet lehet :( Ha jól tudom a biológia érettségim majd ott átszámolják, igy marad csak a kémia. 10-11. osztályba szerves kémiát tanulunk, 12be pedig mindenféle reakciók ( reakciósebesség, kémiai reakciok egyensulyai-ezek a fejezetcimek a könyvben) Ezek elegek lesznek ahoz hogy jóó eredményeket szerezzek? Vagy miból kéne készüljek? Nehez amugy emelten? Nagyon szeretnék Debrecenbe bejutni orvosira:)

2014. szept. 22. 20:31
 1/1 anonim válasza:
Írtam neked. :)
2015. máj. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!